FAIL (the browser should render some flash content, not this).

HIZLI ERİŞİM

Adres:
KOŞUYOLU MEVKİİ
TEPE NATİLUS AVM KARŞISI
İBRAHİMAĞA MAH. ÇİÇEKLİ SOKAK
NO:17
(Koşuyolu Isısan Buderus Arkası) -
ACIBADEM KADIKÖY - İSTANBUL

 
Telefon
Fax
Servis: 0216 339 59 59 340 21 87
Satış: 0216 349 03 53 345 54 53
   
Mail: info@demtasotomotiv.com.tr


Kroki:

Demtaş Servis - Cardem Klasik:

Kroki'nin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

DEMTAŞ SİGORTA - ACENTELİKLERİMİZERGOİsviçre:

Grubumuzda erişilen hiçbir hedef, bizler için “Tamam buraya kadar!” denilebilecek aşama oluşturmamış, her başarı, yeni hedeflere koşmak için bizleri kamçılamıştır. Bütün İsviçre Grubu ailesi, ilk günkü gibi bugün de geleceğe kilitlenmiştir. 25 yıllık bu yapının, çok farklı ve bir o kadar da zor olacağını düşündüğümüz önümüzdeki yıllara, iyi düşünülmüş bir vizyon ve daha güçlü bir altyapı ile girmesinin, bu gruba gönül vermiş ve kader birliği yapan herkesin beklentisi olduğuna inanıyoruz.

AKSigorta:

2007 yılında, günün gelişen şartlarına ve şirket hedeflerine uygun bir bilgi teknolojileri alt yapısı oluşturmak amacıyla, Aktif07 adı verilen yepyeni bir altyapı hayata geçirildi. Bu sistemle oluşturulan uçtan uca şeffaf, kolay izlenebilir ve raporlanabilir alt yapı sayesinde müşteriler, acenteler ve diğer üçüncü şahıs ve firmalarla olan paylaşım sorumluluğu daha kolay bir hale getirildi. Aksigorta, Aktif07 ile yeni atılımlara hazır, rekabet şartlarına çok daha hızlı uyum gösterebilecek, hatta şartları belirleyebilecek bir konuma geldiYapıKredi Sigorta:

Yaşama huzurla bakmanızı, size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı amaçlayan Yapı Kredi Sigorta, 50 yılı aşkın tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm riskler karşısında size çözüm ortağı oluyor.

HDI:

Türk Sigorta Sektörü’nün % 100 Alman sermayeli yeni ve güvenilir ismi HDI Sigorta, ülkenin her noktasındaki profesyonel acenteleriyle, Türkiye'yi üstün, hızlı ve çağdaş hizmetle buluşturuyor.

AXA Oyak:

ABD’de ve uluslararası alanda bulunan en büyük bireysel sigorta şirketlerindendir. 2007 yılı Fortune 500 sıralamasına göre 95. en büyük Amerikan şirketidir. Dünya çapında 900’den fazla ofisinde 39.000 çalışan vardır. Grubun stratejisi uluslararası alanda büyüme ve genişlemedir.

Anadolu Sigorta:

1954 Türkiye Şeker Fabrikaları, Şekerbank, Pancar Kooperatifleri bir araya gelerek Şeker Fabrikaları Yardımlaşma Dernekleri tarafından toplanan paraların değerini korumak ve bu geliri çoğaltmak için Şeker Sigorta A.Ş. nin kuruluşuna karar vermiştir. 1 Ocak 1955 yılında şirket yönetim ve teknik organizasyonunu tamamlanarak Aşirefendi caddesinde Şeker Han’da faaliyete başlamıştır. 1970 yılında ise Salıpazarı’ndaki Genel Müdürlük binasına geçmiştir. Şeker Sigorta özellikle otomobil ve ev sahibi sigortalarında, ferdi işlerde odaklanmıştır.

Acıbadem Sigorta:

Acıbadem Sağlık Grubu, 23 Şubat 2004 tarihinde, 1994 yılından itibaren sağlık ve hayat sigortaları alanında faaliyet göstermekte olan sektörde öncü bir firmayı bünyesine katarak Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. unvanıyla sağlık sigortası alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Güneş Sigorta:

Güneş Sigorta' nın 120 milyon YTL kayıtlı, 150 milyon YTL olan çıkarılmış sermayesine katılan kuruluşlar faaliyet gösterdikleri sektör içinde önde gelen ve mali yapıları güçlü müesseselerdir.

EUREKO:

Faaliyetlerine 1989’da başlayan Garanti Sigorta Mart 2007’de Eureko B.V. – Garanti ortaklığı neticesinde Eylül 2007’den itibaren Eureko Sigorta adıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Ortaklık neticesinde Eureko Sigorta hisselerinin %80’i Eureko B.V.’ye, %20’si Garanti Bankası’na aittir. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Eureko Sigorta, Türk sigortacılık sektörünün saygın ve tercih edilen bir üyesidir.